MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 12483318

nr 1248 3318

Snedklaffsekretär

England, 1700-/1800-tal, mahogny. Bredd:115. Djup: 60 cm, höjd: 103 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:55:41